ZHPCleaner

2017.2.5.23

Tarayıcıdan Reklam Programlarını Kaldırma Programı

ZHPCleaner öncelikle zararlı araç çubukları ve reklam programları dahil olmak üzere, tarayıcı korsanlıkları bulmak ve kaldırmak için tasarlanmış ücretsiz kötü amaçlı yazılım kaldırma aracıdır. Web tarayıcıları zararlı yazılımlardan kurtarmak ve temizlemek için yardımcı olacaktır.

ZHPCLeaner kullanımı kolaydır. Bir tarama ile başlayın ve daha sonra potansiyel olarak istenmeyen öğelerin listesini gözden geçirin ve kaldırmak istediklerinizi kaldırın. Listedeki programlar üzerine sağ tıkladığınızda programın bazı ayrıntılarını gösterir. Ancak bilgiler Fransızca gösterilmektedir.


ZHPCleaner tarayıcı korsanlıklarına karşı mücadele etmek için tasarlanmış bir yazılımdır. Temel amacı proxy ayarlarını geri getirmektir. Reklam içerikleri ve kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan zararlı yazılımları kaldırmayı hedefliyor.

Tarayıcıdan zararlı ve istenmeyen araç çubukları, reklam programlarını, uzantıları kaldırmak için kullanabileceğiniz en iyi program AdwCleaner yazılımıdır. Bu amaç için AdwCleaner kullanmanızı tavsiye ederiz.

AdwCleaner İndir
Bilgisayardan ve Tarayıcıdan Araç Çubukları Kaldırma Programı

ZHPCleaner İçin Yorum Yap