yandex mail

Yandex Mail İnceleme: Ücretsiz Zengin Özelliklere Sahip E-posta Hizmeti

Yeni bir e-posta hesabı açmayı mı planlıyorsunuz? Ben Rusya’da posta hizmetleri arasında oldukça popüler bir ücretsiz e-posta hizmeti olan Yandex Mail‘i öneriyorum. Yandex Mail e-posta depolama, uygun kullanıcı arayüzü ve Yandex özel teknolojileri ile etkin spam koruması açısından sunabileceği çok şey var. Bu posta hizmeti istenmeyen e-posta hariç, her gün 12 milyondan fazla e-posta işleme yeteneğine sahiptir.

yandex mail

Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor? Yandex’i güvenilir ve etkin bir e-posta hizmeti yapan bazı çok faydalı ve benzersiz özelliklere bakalım.

Yandex Mail İnceleme

Sınırsız E-posta Depolama: Yandex, çoğu e-posta servisinin aksine, sınırsız bir depolama alanı sunuyor. Kayıt yaptıktan sonra, gelen kutusu için 10 GB alan sunuyor ve e-posta alanınız 200 MB’dan az kaldığı zaman otomatik olarak ek 1 GB ek alan sunuyor. Bir e-posta eki için maksimum dosya boyutu 30 MB’dır. Gerçekten çok uygun seçenekler sunuyor. Yandex Disk yüklenmesi için maksimum dosya boyutu 2 GB’dır.

Yandex Mail ile sınırsız mail hesabı alabilirsiniz.

Spam Engelleme: Yandex dahili antivirüs yazılımı, Dr Web ile birlikte gelen tüm e-postaları tarar ve ‘Spamoborona’ teknolojisi yardımı ile, spam ve virüs bulaşmış e-postaları engelleyerek e-posta hesabınızı korur. Ayrıca, Yandex sizi rahatsız edecek herhangi bir reklam göstermiyor.

Eğlenceli bir-e-posta hizmeti: Yandex kesinlikle başka bir e-posta hizmeti gibi değil.Capcanlı tema seçenekleri ve e-kartlar gibi eklentiler, çok eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Çok sayıda kart şablonları ile sevdikleriniz için tebrik oluşturabilirsiniz ve e-kartı seçmek için 30 farklı tema seçeneği sunuyor.

Kolayca istediğiniz temaları seçebilirsiniz.


yandex mail tema

Yandex; doğum günleri, yıldönümleri vb gibi durumlar için arkadaşlarınıza Kartpostal – E Kart göndermenizi sağlar.

yandex mail kartpostal

Son derece kullanışlı: Yandex kullanımı kolay yapmak için birden çok özellik sunuyor. Otomatik biçimlendirme, kontrol ve translate/çevirici var. Metin mesajlarının yanı sıra, Yandex.Mail de sesli video mesaj gönderebilirsiniz. Videolu mesaj atmak istiyorsanız Görüntülü e-posta seçeneği ile göndereceğiniz mesajlara kendi videonuzu çekip gönderebilirsiniz.

yandex mail goruntulu e-posta

Yandex bir diğer yararlı ve destekleyici özelliği, burada diğer posta kutularına bağlanabilir ve yönetebilirsiniz.

yandex mail e-posta hesaplari

İlginç mi görünüyor? Devam edin ve buradan Yandex e-posta hesabı oluşturun.

Yandex Mail İnceleme: Ücretsiz Zengin Özelliklere Sahip E-posta Hizmeti İçin Yorum Yap