Yahoo! Messenger 8.1 Türkçe Yama İndir

5/5, Toplam: 1 kişi

Yahoo! Messenger Türkçe Yama 8.1

Yahoo! Messenger 8.1 Türkçe Yama programı, Yahoo! Messenger 8.1.0.195 ve 8.1.0.421 sürümlerinin arayüz dilini Türkçeleştirmek için hazırlanmıştır. Bu iki sürümden biri bilgisayarınızda kurulu ise bu program ile Türkçeleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda Yahoo! Messenger kurulu değil ise, 8.1 sürümünün sonuncusu olan Yahoo! Messenger 8.1.0.421 sürümünü bilgisayarınıza kurduktan sonra bu yamayı uygulamanız önerilir.

Program, Yahoo! Messenger’ın 8.1 ile başlayan diğer sürümlerinde de kullanılabilmekle birlikte, bunu yapmanız önerilmez. Çünkü 8.1.0.195 ve 8.1.0.421 sürümlerinin çevirileri ayrı ayrı yapılmıştır.

Yahoo! Messenger programını bilgisayarınızdan kaldırdığınızda Türkçe Yama da kaldırılmış olur.

Yahoo! Messenger 8.1 Türkçe Yama ücretsizdir.

Yamayı kurmaya başlamadan önce sistem çekmecesindeki (saatin yanındaki) Yahoo!Messenger simgesine sağ tıklayıp Exit’i sol tıklayarak programdan çıkın.


Program, varsayılan olarak Program Files\Yahoo!\Messenger dizinine kurulacaktır.

Kurulumun üçüncü aşamasında uygun sürümü ve Yahoo! Messenger’ı farklı dizine kurduysanız sonraki aşamada kurulum dizinini seçin ve yönergeleri izleyin.

Windows Vista‘da Kullanıcı Hesabı Denetimini kapattıktan ve bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra Türkçe yamayı kurun:

Windows 7‘de Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarını en alt düzeye indirdikten ve bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra Türkçe yamayı kurun:

Ekran Görüntüleri

yahoo messenger turkce yama

Yahoo! Messenger 8.1 Türkçe Yama İndir İçin Yorum Yap