Word, Excel, PowerPoint Uyumluluk Paketi İndir

Word, Excel, PowerPoint İçin Office Uyumluluk Paketi

Office 2007’nin başında Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint’e yeni eklenen ve Office 2010 ile devam eden Open XML dosya biçimlerindeki belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunuları açın, düzenleyin ve kaydedin.

Word, Excel ve PowerPoint Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi 4 sürümü.

Microsoft, Office 2003 desteğini 8 Nisan 2014’te sona erdirdi. Bu değişiklik yazılım güncelleştirmelerinizi ve güvenlik seçeneklerinizi etkileyecek.

Microsoft Office 2003 veya Office XP kullanıyorsanız, karşıdan yüklemek ve açabilir, düzenleyebilir ve yeni Microsoft Office sürümlerinde oluşturulmuş dosyaları ve açık XML Biçimleri kullanan dosyaları kaydetmek için güncelleştirmeleri yükleyin. Güncelleştirmeleri Microsoft Update sitesinden tüm yüksek öncelikli güncelleştirmeleri içerir. ve ayrıca Microsoft Office Uyumluluk Paketi. Office Uyumluluk Paketi ayrıca Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 ve PowerPoint Viewer 2003 ile birlikte yeni dosya biçimlerinde kaydedilmiş dosyaları görüntülemek için kullanılabilir.


Microsoft Office XP ve 2003 programlarından Word, Excel veya PowerPoint’i kullananlar; Microsoft Update sitesinden tüm Yüksek Öncelikli güncelleştirmeleri yükleyin; Uyumluluk Paketi’ni bundan sonra yükleyin.

Microsoft Office 2000, Office XP veya Office 2003’e ek olarak Uyumluluk Paketi’ni yüklediğinizde, daha yeni Word, Excel ve PowerPoint sürümlerinin dosya biçimlerini kullanan dosyaları açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Uyumluluk Paketi, bu yeni biçimlerde kaydedilmiş dosyaları Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 ve PowerPoint Viewer 2003 ile görüntülemek için de kullanılabilir.

Word, Excel, PowerPoint Uyumluluk Paketi İndir İçin Yorum Yap