Wolfteam (Torrent)

Son Sürüm

Wolfteam Oyununu uTorrent İle Hızlı İndirin

4.35/5, Toplam: 116 kişi

Torrent programını kullanarak Wolfteam oyununu daha hızlı indirmek ister misiniz? Wolfteam uTorrent sürümü sayesinde, uTorrent programı ile 1.5 GB’lık kurulum dosyasını daha hızlı indirebilirsiniz.

Wolfteam; multiplayer oynama imkanı sunan bir FPS oyunudur. Wolfteam ücretsiz ve Türkçe bir oyundur. Çok oyunculu özelliği ile arkadaşlarınız ile karşılıklı oynayabilirsiniz.


Wolfteam oyununu uTorrent ile nasıl indirebilirsiniz?

  • uTorrent kullanarak WolfTeam client indirmek istiyorsanız, uTorrent programının yüklü olması gerekir. uTorrent programını buradan indirin.
  • Yukarıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve Wolfteam kurulum dosyasını indirin.
  • İndirdikten sonra kurulum dosyasını çalıştırın ve yükleyin.
Nasıl Buldular: wolfteam torrent indir, wolfteam indir, wolfteam indir torrent, u torrent indir, wolfteam torrent, torrent wolfteam indir, wolfteam torrentten indir, wolfteam hızlı indir, wolfteam indir torrentten, wolfteam utorrent indir
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Wolfteam (Torrent)” İçin 10 Cevap

  1. Ya indirdim ama hala olmuyor bağlantı hatası veriyor. Dosyaya tıklıyorum çalıştır diyorum ekrana bişey çıkıyor bekliyorum ve hatayı veriyor. Bunu nasıl çözücem lütfen yardım edermisiniz?

Wolfteam (Torrent) İçin Yorum Yap