WinMend File Copy 1.4.1 İndir

2.89/5, Toplam: 9 kişi

Dosya Kopyalama Hızını Artırma Programı

WinMend File Copy; benzersiz bir tekniğe dayanarak dosya kopyalama hızını % 300 artıran ücretsiz dosya kopyalama programıdır.

WinMend File Copy ücretsiz ve mükemmel toplu dosya kopyalama aracıdır. Kapsamlı testlere dayanarak ve sürekli işletim sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkararak, WinMend File Copy sistemin varsayılan kopyalama işlevselliği yetersizliğini telafi ediyor ve varsayılan sistem dosya kopyalama hızını 3 kat artıran benzersiz bir anahtar teknik geliştirdi.

WinMend File Copy sistem yedeklemeyi hızlandırmak için alabileceğiniz en iyi ücretsiz yardımcıdır. Ayrıca dosya kopyalama işlemi kesintiye uğrarsa, kaldığı yerden devam ettirmeyi sağlar.

Kopyalama herhangi bir nedenle başarısız olursa, hata ayrıntılarını içeren bir liste görünür. Daha sonra herhangi bir zamanda tekrar kopyalayabilirsiniz.

WinMend File Copy – Ekran Görüntüleri

Winmend File Copy

Nasıl Buldular: kopyalama hizlandirma, windows 7 dosya kopyalamayı hızlandırma, pc kopyalama hizini arttianin yollari, oyun kopyalama hızını nasıl arttırılır, kopyalama hızını arttırmak, en iyi kopyalama programı, dosya taşıma hızlandırma indir, dosya kopyalama pc hızına bağlı mı, dosya kopyalama hızlandırılabilirimi, dosya kopyalama hızını arttırma
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

WinMend File Copy 1.4.1 İndir” İçin 2 Cevap

  1. Ev grubu bilgisayarlarından kopyalama yapmıyor. Türkçe dili de çok kötü: “Kopyalamayı durdurmak mı istiyon?” “Çıkmak mı istiyon” 😀

WinMend File Copy 1.4.1 İndir İçin Yorum Yap