winrar 5

Windows İçin WinRAR 5.0 Final İndir

Windows kullanıcıları çoğunluğu Web’den indirilen dosyaları ayıklamak için dosya arşivleme araçları kullanır ve aynı zamanda e-posta yoluyla göndermek için dosyaları / fotoğrafları sıkıştırmak için ve mevcut dosya arşivleme araçları kullanır. Popüler WinRAR, WinZip ve 7-Zip dahil olmak üzere Windows işletim sistemi için ücretsiz ve ücretli dosya arşivleme araçları vardır.

WinRAR, favori dosya arşivleme yazılımı son sürüm olarak 5.0 için güncellendi. RARLAB Windows, Mac ve Linux için WinRAR 5.0 son sürümünü yayımladı ve şimdi indirebilirsiniz.

WinRAR 5.0 Final sürümü Türkçe dil desteği sunuyor. Aşağıdaki bağlantı linklerinden indirebilirsiniz.

winrar 5


Muhtemelen WinRAR 5.0 için en büyük değişiklik, yeni ve gelişmiş RAR5 arşiv biçimidir. Bu Zip arşivlemeye ek olarak, RAR ve dosya formatları, WinRAR 5.0 Intel IA-32 çalıştırılabilir ve delta sıkıştırma algoritmaları içerir RAR5 biçimi oluşturmayı destekler.

WinRAR 5.0 güncel RAR algoritması 256-bit AES şifreleme ile gelir ve diğer araçlar ile karşılaştırıldığında şimdi daha yüksek sıkıştırma oranı sağlar.

WinRAR 5.0 toplam 25 dilde mevcuttur ve Windows XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8 dahil olmak üzere tüm Windows son sürümleri ile uyumludur. Yeni WinRAR sürücü test etmek ister misiniz? WinRAR 5.0 tam olarak işlevsel 40 günlük deneme kopyasını indirerek başlayın.

Windows için WinRAR 32-bit ve 64-bit ayrı kurulum dosyaları kullanılabilir olduğunu unutmayın. Doğru sürümünü indirdiğinizden emin olun.

WinRAR 5.0 Final İndir – Download

WinRAR 5.0 İndir (32 Bit)

WinRAR 5.0 İndir (64 Bit)

Windows İçin WinRAR 5.0 Final İndir İçin Yorum Yap