Windows 8-1 icin Aero Glass

Windows 8.1 İçin Aero Glass İndir

Aero cam şeffaflığı, başlat butonu ve başlat menü özellikleri Windows 8 işletim sisteminde eksik olan özelliklerden. Microsoft Windows 8.1 güncellemesi ile büyük ölçüde Windows kullanıcı yorumlarına dayanarak, sadece Başlat düğmesini ve diğer özelliklerinden almak için, üçüncü parti araçları kullanmak isteyen kullanıcılar için geri yüklenmiştir.

Tüm modern özellikleri ile birlikte Başlangıç ekranı devre dışı bırakmak ve Windows 7 tarzı Başlat menüsü sağlamak için pek çok yazılım olsa da, Windows 8 Aero cam özelliği etkinleştirmek için yalnızca iki yazılım vardır.

Bildiğiniz gibi, Windows 8 için Aero Glass Windows 8 gerçek Windows 7-tarzı Aero cam özelliği sağlamak için tek yazılımdır. WinAero Glass, Aero sağlamak için tasarlanmış diğer yazılım bulanıklık etkisi olmadan Aero etkinleştirmeyi sağlar.

Windows 8-1 icin Aero Glass


Windows 8 için Aero Glass geliştiricisi Windows 8.1 için Aero Glass ilk kamu sürümünü yayınladı.

Windows 8.1, Windows 8 için Aero Glass; Vista veya Windows 7’den, Windows 8.1’e yükseltilmiş olanlar için Windows’un en yeni sürümünde eksik olan Aero cam şeffaflık özelliği sağlar.

Windows 8.1 için Aero Glass  bir ön sürüm yazılım olduğu için bir yükleyici olarak kullanılamaz. Windows 8 de Aero glass durumunda olduğu gibi, tüm gerekli dosyaları içeren zip dosyasını indirin ve sonra geliştiricinin sayfasında verilen talimatları izleyerek Windows kütüphane içine yüklemeniz gerekir.

Aero Glass yükleme oldukça basit olsa da, varsayılan Kayıt Defteri değerlerini düzenlemeyi gerektirir. Kolayca birkaç fare tıklaması ile orijinal ayarlara geri dönebilirsiniz böylece Aero Glass yüklemeden önce bir geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz.

Windows 8.1 için Aero Glass, geçerli sürümü sadece 64-bit Windows 8.1bilgisayarlar ile uyumlu olduğuna dikkat edin.

Windows 8.1 için Aero Glass indir

Windows 8.1 İçin Aero Glass İndir İçin Yorum Yap