Volumouse 2.01 İndir (64 Bit)

Volumouse: Fare Tekerleği İle Ses Kontrol Etme

Volumouse, sadece fare tekerleğini yuvarlayarak, bilgisayar ses düzeyini kontrol etmek için yardımcı ücretsiz ses kontrol programıdır. Fare tekerleği ile sesi azaltmak veya sesi artırmak parmaklarınızın ucunda olacak. Çok kolay bir şekilde fare ile ses seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Volumouse biraz karmaşık gibi gözükse de, çok kolay bir kullanım sunuyor. Fare tekerleğinin ses seviyesini değiştirmesi için kullanılacak zamanı belirlemek için bir dizi kurallar tanımlamanız gerekiyor. Yapacağınız ayarlamalar ile fare tekerleği ona göre ses seviyesini değiştirecektir.

Örneğin: Sol fare düğmesi basılı iken fare imleci görev çubuğu üzerinde olduğunda, Alt tuşuna basılı tuttuğunuz zaman ses kontrolünü fare tekerleğini kullanarak yapabilirsiniz.


Ayrıca Media Player, BsPlayer, Gom Player, iTunes medya oynatıcıları kullandığınız zaman fare tekerleği ile ses kontrolü yapmanızı sağlayan bir seçeneği de mevcuttur.

Tanımladığınız koşullardan memnun olmadığınız zaman, fare tekerleği tam olarak önceki gibi, normal kaydırma görevler için kullanılacaktır.

Volumouse Türkçe Yama İndir

Volumouse Ekran Görüntüsü

Volumouse indir

Volumouse 2.01 İndir (64 Bit) İçin Yorum Yap