USB’den Windows 8.1 Yükleme, Win8.1 İçin WinSetupFromUSB İndir

Birçok kullanıcı tek bir USB sürücüden Windows 7 , Windows 8 ve Windows 8.1 yükleyebilir, böylece Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 içeren bir USB sürücü oluşturmak ilginizi çekebilir.

Hem Windows 7, hem Windows 8, Windows 8.1 işletim sistemlerini USB’den yüklemek ayrı ayrı 3 adet USB gerektirir. Ayrı ayrı önyüklenebilir 3 USB oluşturmak yerine tek bir USB’den hepsini yüklemek ister misiniz?

WinSetupFromUSB ücretsiz programı bu iş için ideal bir programdır. Yeni güncellenmiş sürümü ile USB’den Windows 8.1 yüklemek de mümkün olacak.

WinSetupFromUSB iki veya daha fazla Windows sürümünü tek bir USB’den yüklemeyi sağlamak için çoklu önyükelenebilir USB oluşturmayı sağlayan ücretsiz yardımcı bir araçtır. Basit bir deyişle, bir USB sürücüden tüm Windows sürümlerini yükleyebilirsiniz. Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1, içeren önyüklenebilir USB oluşturabilirsiniz.


WinSetupFromUSB indir-coklu bootable USB olusturma programi

Bu aracın güzelliği, diğer çoklu işletim sistemi önyükleme projelerin aksine, kolay kullanım sunuyor olmasıdır. Diğer güzel bir tarafı ise, bu programı çalıştırmak için yükle yapmanız gerekmez, taşınabilir bir programdır.

WinSetupFromUSB zip dosyası ayrı yürütülebilir 64-bit Windows sürümünü içerdiğini unutmayın. Windows 64 bit kullanıyorsanız, WinSetupFromUSB x64 başlıklı yürütülebilir dosyayı çalıştırmayı unutmayın.

WinSetupFromUSB İndir

USB’den Windows 8.1 Yükleme, Win8.1 İçin WinSetupFromUSB İndir” İçin Bir Cevap

USB’den Windows 8.1 Yükleme, Win8.1 İçin WinSetupFromUSB İndir İçin Yorum Yap