UPCleaner

1.1.32

Ücretsiz PC Temizleme, Hızlandırma ve Optimizasyon Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

En iyi bilgisayar temizleme programı ve bilgisayar hızlandırma programı olan UPClenaer bilgisayarınızı hızlandırır ve tarayıcı korsanlarına karşı da koruma sağlar. Sistem Temizleme Programı olma özelliğiyle de istenmeyen programları kaldırmanıza yardımcı olur. UPCleaner bilgisayar performansını artırma ve bir çok optimizasyon seçenekleri sunan ücretsiz ve Türkçe programdır.

UPCleaner kaldırma klavuzunu gözden geçirmeden önce, UPCleaner’ı kaldırmanız durumunda ciddi güvenlik tehditleriyle ve performans sorunlarıyla karşılaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Öncelikle bu yazılımı iyi anlamanız gerekmektedir. UPCleaner bilgisayarınızdan istenmeyen dosyaları kaldıran ve bilgisayar performansını her zaman en üst düzeyde tutan bir optimizasyon aracıdır. Bununla kalmamakla beraber, çok iyi bir tarayıcı koruyucusudur. Web tarayıcısı koruyucu özelliği tek bir tıklama ile anasayfanızı, arama motorunuzu ve tarayıcı kısayollarını tehditlerden ve istenmeyen değişikliklerden korur.


Son sürümü ile, istenmeyen programları kaldırmanıza ve İnternet hızını test etmenize de olanak sağlar.UPCleaner’ı kaldırdıktan sonra bilgisayarınız artık korunmasız hale gelecektir. Ne kadar hızlı ve etkili çalışan bir bilgisayar olursa olsun, hepsi zamanla yavaşlar ve performans kaybı yaşar. Bu durum kaçınılmazdır, çünkü gereksiz dosyalar ve yazılımlar, kayıt defteri hataları bilgisayarı hantallaştırır. Bu durumda çok fazla kullanılamayan hafıza meydana çıkar ve bu hafızayı kullanmanız zorlaşır. Bellek ayırma sorunları söz konusu olduğunda iki büyük neden vardır. Birinci durum bir uygulama diğer bir uygulama tarafından kullanılan hafıza alanine kullanmaya çalıştığında ortaya çıkar ve her iki uygulamanın da düzensiz çalışmasına veya tamamen sona ermesine neden olur. Bir diğer sık görülen sebep ise hafıza açıklarıdır, programlar ihtiyacı olmayan kaynakları gereksiz yere kullanmaya devam ettiklerinde ortaya çıkar ve çalışmaya devam ettikçe kullanılabilir hafızayı etkiler. Sonuç olarak hafıza sorunları temel işlemleri etkiler ve sistemi yavaşlatır. Bu tür durumlar büyük kayıplara neden olabilir.

UPCleaner, gerçek zamanlı denetim ve pop up uyarı mesajları, gereksiz dosya tabanının gerçek zamanlı güncellenmesi, gereksiz dosyalarına temizlenerek performansın %20 artırılması ve Windows 10 ile tam uyumluluk sunuyor.

UPCleaner bilgisayarı temizleme ve hızlandırma programları arasından en iyilerden biridir.

UPCleaner İçin Yorum Yap