UltraSurf 13.03 İndir

5/5, Toplam: 1 kişi

UltraSurf: Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Çağımız internet çağı ve her şey artık internet üzerinden yapılıyor. Banka işlemleri, ödemeler, konferanslar vb internet üzerinden yapılabiliyor. İnternet kullanımı arttıkça bir çok sınırlamalar da beraberinde geliyor. Çoğu yasaklamalar faydalı ve güvenlidir ama bazen hiç olmayacak nedenlerden dolayı bir çok web site yasaklanıyor. Bu durumlarda ne yapılabilir?

Piyasada pek çok yasaklı sitelere erişim sağlayan program var ama ne kadar güvenli? Yasaklı sitelere giriş yapmak için güvenli program kullanmak da çok önemlidir. UltraSurf bunlardan biridir.

UltraSurf, yasaklı sitelere erişim sağlayan ücretsiz bir programdır. Yasaklanmış tüm sitelere, sosyal ağlara, yazılımlara, admin tarafından engellenmiş web sayfalarına, vb tüm yasaklanmış sitelere erişim sağlar.


UltraSurf şimdi milyonlarca insan internet sansürünü aşmak ve kendi çevrimiçi gizliliğinizi korumak için, dünyanın en popüler anti-sansür ve gizlilik programı olmuştur.

Not: Program bazı antivirüs yazılımları tarafından uyarı verdiği için kullanırken dikkatli olmanızı, bankacılık vb.. işlemleriniz için kullanmamanızı öneririz.

UltraSurf Kullanım Videosu

UltraSurf Ekran Görüntüsü

UltraSurf yasakli sitelere giris programi

UltraSurf 13.03 İndir İçin Yorum Yap