tweet analizi

Twitter’da İlk Tweet’iniz Ne Oldu?

Twitter‘a ne zaman başladığınızı hatırlıyor musunuz? Ya da ilk tweet mesajınız neydi ve ne zaman ilk tweeti attınız? Bazen insanın aklınıza böyle ilginç sorular geliyor.

Bende bugün sizlere Twitter üzerinde attığınız ilk tweet’i bulmak için bu konuyu hazırladım.

Twitter’da İlk Attığınız Tweet

Topsy 2006 yılından bu yana, sizinki de dahil tüm tweetleri, indeksleyen bir hizmettir. Eğer ilk tweetin ne olduğunu bulmak istiyorsanız, web sitesini ziyaret edin ve Tweets düğmesine tıklayın.

Topsy web sitesini ziyaret edin.

Tip olarak; from:kullanıcıadı şeklinde yapmanız lazım. from:indir76com şeklinde yazın ve Enter’a basın.

tweet analizi


Sonuç sayfasında, sol taraftan All Time seçeneğini seçin ve üst tarafta Sort by kısmından Oldest seçeneğini seçin. Twitter’da yazdığınız ilk Tweeti göreceksiniz.

twitter analizi

Daha önce belirttiğimiz gibi Topsy web sitesi Twitter’da atılan tüm mesajları hazfızasında tutan bir hizmettir. Merak ettiğiniz kişilerin ilk Tweetlerini buradan da öğrenebilirsiniz. Eğlenceli bir hizmet olduğunu düşünüyorum.

Ve daha bir çok şey sunuyor. Dilediğiniz gibi bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Nasıl Buldular: ilk tweetim, ilk tweet bulma, ilk tweeti bulma, ilk tweet, twitter ilk tweet bulma, ilk 10 tweeti bulma, bir kişinin ilk tiviti, ilk atılan twetler, twitter\da ilk tweet ne olmalı, ilk tiviti bulma

Twitter’da İlk Tweet’iniz Ne Oldu? İçin Yorum Yap