tinySpell İndir (1.9.44)

tinySpell: Windows İçin Yazım Denetimi Programı

Yazım denetimi pek çok kullanıcı için bir ihtiyaçtır. Kimileri buna gerek duymayabilir ama faydalı olduğunu düşündüğüm için paylaşımını yapmak istedim.

Not defteri, WordPad veya benzeri Windows programlarında yazı yazarken, yazınızın denetlenmisini isteyebilirsiniz. tinySpell, hızlı bir şekilde yazıları kontrol etme ve herhangi bir Windows uygulaması üzerinde yazım düzeltmeyi sağlayan küçük bir yardımcı programdır.

Yazı yazarken yanlış bir kelime yazdığınız zaman, program bunu hemen algılıyor ve sizi uyarıyor. Ayrıca panoya kopyaladığınız bir metin içinde yazım denetimi yapabilirsiniz. tinySpell programına kolay ulaşmak için sistem tepsisinde yerini alır.

tinySpell programının tamamen ücretsiz sürümü kullanabilir veya 10$’a gelişmiş özellikler ile dolu ücretli sürümünü satın alabilirsiniz.

tinySpell ile yazım denetimi basittir:


tinySpell programını açın. Yazı yazarken program yazılan metni izler ve yanlış yazılmış bir sözcüğü algıladığında bip sesi verir ve bir yazım ipucu gösterir. Ayrıca tinySpell görev çubuğundaki simgesi beyazdan sarıya döner.

Program bunların yanı sıra, tinySpell etkin veya devre dışı olacağı uygulamaları belirlemenizi sağlar.

Sürekli kullandığını kelimeler olabilir ve bu kelimeleri yanlış algılayabilir. Sürekli algılandığı zaman sizi uyaracaktır. Bu durumlar içinde programın sözlüğüne kelime eklemenizi sağlar.

Program bazı kullanım özellikleri için kısayol tuşları atamanızı da sağlar. Böylece programı kısayol tuşları ile kolayca kullanabileceksiniz.

Sonuç olarak program kullanımı kolay ve yazım denetimi için mükemmel bir program. Özellikle sunduğu özellikler sayesinde güzel bir deneyim sunacak.

tinySpell Ekran Görüntüsü

tinyspell indir-yazim denetimi programi

tinySpell İndir (1.9.44) İçin Yorum Yap