Silent-Mode-Bypass-

Telefon Sessizde İken İstediğiniz Kişiler Aradığında Ses Açılsın

Gece geç yatacaksınız veya yarın tatil, sizi erkenden uyandırmamaları için telefonu sessize alacaksınız. Ama acil veya özel bir arama bekliyor olabilirsiniz. İşte tam da bu durumlarınız için bu uygulama sizin için çok faydalı olacak. Belirlediğiniz kişiler dışında kim ararsa arasın telefon sessiz modda çalışacak. Ama seçtiğiniz kişiler aradığı zaman sessiz mod devre dışı bırakılacak. Daha ne olsun dediğinizi duyar gibi oldum.

Android mobil cihazlar için geliştirilen Silent Mode Bypass ücretsiz uygulaması ile bu mümkün. Bu ücretsiz uygulama Android telefon sessiz modda iken seçtiğiniz kişiler arama yaptığı zaman veya SMS attığı zaman sessiz mod devre dışı bırakılacak ve normal moddaymış gibi Android telefondan ses çıkacak.


Silent-Mode-Bypass-

Bu uygulamanın kullanımı çok basittir. Uygulamayı aşağıdaki indirme bağlantısından indirin ve Android cihaza yükleyin. Uygulamayı başlatın ve Bypass listesine istediğiniz kadar kişi ekleyin. Ekleyeceğiniz bu kişiler sizi aradığı zaman Android telefon sessizde olsa bile telefon çalacaktır. Uygulama bu konuda da yardımcı oluyor. Bypass etkinleştirme ve devre dışı bırakmak da çok kolaydır.

Uygulamada tek yapmanız gereken kişileri belirlemek. Bu kişileri belirledikten sonra artık Android telefon sessiz veya titreşim modunda olduğu zaman SMS geldiği veya arama yapıldığı zaman telefonun sesi çalacaktır.

Silent Mode Bypass İndir (Android)

Telefon Sessizde İken İstediğiniz Kişiler Aradığında Ses Açılsın İçin Yorum Yap