TaskSpace İndir (0.1.2.3)

TaskSpace: Tek Bir Pencereden Tüm Uygulamalara Erişim Sağlayın

TaskSpace aynı anda birden fazla uygulama için hızlı ve kolay erişim sağlamaya yardımcı olmak için tek bir pencerede uygulamaları tutan ve erişim sağlayan ücretsiz bir Windows uygulamasıdır.

Birden çok uygulama ile çalışabilirsiniz. Uygulamalar arasında geçiş yapmak hem işinizi zorlaştırır hem de zaman kaybına neden olur. TaskSpace programı bu konuda yardımcı olan harika bir program. Birden çok uygulama ile çalışmanız artık sorun olmayacak. Hangi uygulama olursa olsun, tek bir pencereden tüm uygulamalara kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Alt+Tab kısayol tuşunu kullananlar vardır. Bazılarımız ne işe yaradığını bile bilmeyebilir. Alt+Tab, masaüstünde ki her bir uygulama penceresi arasında kolay bir geçiş yapmayı sağlayan klavye kısayoludur. Ama artık buna ihtiyacınız olmayacak. Bu program sayesinde artık birden fazla uygulama ile çalışmanız canınızı sıkmayacak.

TaskSpace programının kullanımı çok basittir. Programı indirin ve çalıştırın.

Not: TaskSpace programını Yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor.

Programı çalıştırdıktan sonra arayüz penceresini göreceksiniz. Artık bundan sonra yapmanız gereken, uygulamaları programın arayüzüne sürükleyip bırakmak.


Web tarayıcı sekmeleri gibi, uygulamaların isimlerini sekmelerde göreceksiniz ve bu sekmeler arasında geçiş yapabilirsiniz. Tek bir pencerede tüm uygulamalara hakim olacaksınız.

TaskSpace Türkçe dil yapma: Çoklu dil desteği eklenmiş durumda. Buraya yerleştirilen küçük bir dil paketi üzerinde çeviri yaparak Türkçe kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken Türkçe çeviriyi yaptıktan sonra txt dosyası olarak kaydedin ve mevcut dil paketi ile değiştirin.

TaskSpace Ekran Görüntüleri

TaskSpace indir-tek bir pencereden tum uygulamalara erisim TaskSpace indir-tek bir pencereden tum uygulamalara erisim 1

TaskSpace İndir (0.1.2.3) İçin Yorum Yap