Syncios

5.0.4

iPhone, iPad, iPod İçin Dosya Yöneticisi

  • Hızlı dosya transferi.
  • Hızlı dosya taşıma.
  • Kolay iPhone, iPad yönetimi.

Syncios yerel Windows bilgisayarı ile iPod, iPhone veya iPad mobil cihazları senkronize etmenize olanak sağlayan ücretsiz iOS dosya yöneticisidir. Bilgisayardan iPhone, iPad yönetmek için faydalı özellikler ve kullanım kolaylığı sağlıyor. iOS mobil cihazınızı bağladıktan sonra Syncios programını başlatın, iOS cihazınızın içeriğini görüntüleyebilir ve bilgisayardan mobil cihazınıza veya mobil cihazdan bilgisayara kopyalamak / taşımak / aktarmak istediğiniz öğeleri seçin.

Eşitleme özelliklerine ek olarak, Syncios ayrıca iOS uyumlu formatları (MP4, M4V ve MOV) dönüştürmek için kullanabileceğiniz video ve ses dönüştürücü yanı sıra ses formatlarından kendi zil seslerinizi oluşturmak için Ringtone Maker içerir.


Fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyaları iOS cihazlar ile bilgisayar arasında kolayca transfer edebilirsiniz. Kısacası bilgisayar ile iOS mobil cihazlar arasında kolay ve hızlı bir şekilde dosya transferi / taşıma yapmanı imkanı sunuyor.

Not: Syncios kullanmak için iTunes yüklü olması gerekir.

Syncios programı ile iPhone, iPhone 4S, iPhone 5, iPad, new iPad, iPad Mini, iPad 4 ya da iPod touch mobil cihazları yönetebilirsiniz.

iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazları bilgisayardan yönetmek, bilgisayar ile bu iOS cihazlar arasında fotoğraf, video, müzik, belge vb dosya transferi yapmak için Syncios ücretsiz yazılımını kullanabilirsiniz.

Syncios” İçin Bir Cevap

Syncios İçin Yorum Yap