Spiceworks Desktop

7.5.00088

Bilişim Çalışanları için Yazılım, Donanım ve Ağ İzleme/Yönetme

Spiceworks IT Desktop bilişim çalışanların görevlerini kolaylaştırmak için çok fonksiyonlu ücretsiz olarak hizmet veren ücretsiz bir Windows tabanlı bir uygulamadır. Ağ izleme ve yönetim amacıyla tasarlanmış bu gelişmiş ve ücretsiz yazılım ile bilgi işlem (IT-Bilişim) çalışanlarının ağlarını izlemek için şirketlere kolaylık sağlamaktadır.

Kolay kullanımlı arayüzü ile Spiceworks Desktop yazılımı Ağ Envanter, Yardım Masası, Eşleme, Raporlama, İzleme ve Sorun Giderme işlemlerini birleştirir. Fikirleri paylaşmak, sorunları çözmek için faydalı olacaktır.


Spiceworks IT Desktop kullanıcının tüm donanım, yazılım ve ya yerel bulunan aktifler için veya güvenli HTTPS üzerinden birden fazla ağ arasında bir envanter içerir. Kullanıcılar, aynı zamanda kolayca günlük proje ve kullanıcıların isteklerini yönetebilirsiniz. Kullanıcıların aktif dizinlerini yönetmek ve ağ yapılandırma değişiklikleri izlemek gibi faydalı özellikler içerir.

Spiceworks Desktop programını indirin ve çalıştırın. Bilgisayarınıza kurduktan sonra çalıştırın ve ağınızdaki Windows, Mac veya Linux bilgisayarlar, sunucular, modemler, yazıcılar ve diğer IP tabanlı cihazları algılamaya başlar. Ağdaki bilgisayların yazılımsal (işletim sistemi, kurulu programlar, antivirüs programları, güncellik durumları vs.) ve donatımsal (işlemci, RAM, disk kullanımı, yazıcı tipi, yazıcı toner kullanımı gibi) ayrıntıları görüntülemeyi sağlar. Bu ayrıntılara göre, belirlenen noktalar için alarm oluşturabilir ve bu sayede size bilgi verilmesini sağlayın.

Spiceworks Desktop İçin Yorum Yap