SoundCloud

Son Sürüm

Android Ücretsiz Müzik Uygulaması

SoundCloud android akıllı cihazlar için ücretsiz sunulan ve müziklere daha kolay bir şekilde ulaşarak dinleyip diğer taraftan işlerinizi yapabileceğiniz bir programdır.

SoundCloud ile dilediğiniz kadar müziğe ulaşmanın kolay yolunu bulacaksınız. Uygulama ile en yeni ve trend olan müzikleri bularak rahatça dinleyin. Dinlediğiniz müzikleri bir araya toplayabilir ve sanatçıları takip edebilirsiniz. Hip hop, reck, elektronik ve klasik müzik, jazz, kitap, spor ve daha fazlasına ulaşabileceksiniz.


Uygulama ile şarkıları, şarkıcıları, trend müzikleri türlerine göre arayarak bulabileceksiniz. Wifi yada diğer verileri kullanarak her yerden dinleyebilirsiniz. Ses kayıtları yapabilir ve bunları Facebook, Twitter gibi sosyal medyada paylaş.

Şarkıları dinleyebilir, kendine has bir şarkı listesi oluşturabilir ve sizi takip edenler ile paylaşabilirsiniz. Dilediğiniz müzikleri keşfederek dinleyin ve kendinize favori bir dinleme listesi oluşturun. Arama bölümü size şarkıları ve şarkıcıları bulmanızı sağlar.

SoundCloud İçin Yorum Yap