Skype

Skype: iPhone / iPad İçin Görüntülü Konuşma Programı

Skype; iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlardan görüntülü konuşma, sesli konuşma, anlık mesajlaşma, telefon görüşmesi, video görüşmesi yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Skype ile arkadaşlarınızı arayabilirsiniz; Skype ve iPhone 5 ile HD kalitesinde görüntülü görüşme, konuşma yapabilirsiniz. Ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme keyfini çıkarın.

Video mesajlaşma; Ücretsiz video mesajları ile çevrimdışı olduğunuzda bile arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalın.

Fotoğraf paylaşma; Skype üzerinden arkadaşlarınızla ya da aileniz ile doğrudan iPhone üzerinden fotoğraf gönderebilirsiniz. Gönderebileceğiniz fotoğrafın büyüklüğü için herhangi bir sınır yoktur, bu nedenle e-posta boyut sınırları ulaşan veya pahalı MMS ücreti ödemeden fotoğraf paylaşabilirsiniz.


Cep telefonu ve sabit hatları arama; Düşük maliyetli Skype kredisi ile cep telefonu veya sabit hatları arayabilir veya SMS gönderebilirsiniz.

iPhone ön veya arkada kamerasını kullanarak video gönderebilirsiniz. iPhone4, iPhone 4S, iPhone 5 iPod Touch 4. Nesil, iPod Touch 5. Nesil, TV dahil olmak üzere herhangi H264 uyumlu cihazlar ile çalışır.

Bu sürüm iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 ve iPod touch üzerinde çalışır.

Skype – Ekran Görüntüleri

skype iphone 1 skype iphone

Skype” İçin Bir Cevap

Skype İçin Yorum Yap