plants-vs-zombies-indirmeden-oyna

Plants vs Zombies İndirmeden Oyna

Plants vs Zombies oyunu evinizi işgal etmeye çalışan Zombilere karşı çiçekleriniz ile karşı saldırı düzenleyip onları yok etmeye çalıştığınız bir oyundur.

Plants vs Zombies oyununda evinizi korumak hazır bitkileri alın ve evinizin önünde serilmekte olan yeşil çimler üzerine bırakın ve evinize doğru gelmeye başlayan Zombilere ateş etsinler. Böylece onları yok edeceksiniz. Oyunun amacı evinizi Zombilere karşı korumaktır.

Seviye atlamalı oyun olan Plants vs Zombies’de bölümleri geçtikçe farklı özelliklere sahip olan meyveler alacaksınız. Sarı renkte olan çiçek ağzından zombilere karşı sarı bombalar göndererek onları yok etmeye çalışıyor.

plants-vs-zombies-indirmeden-oyna


Zombiler çiçekleri yemektedir. Zombileri oyalamak için farklı türde meyveleri önlerine bırakın. Böylece onlar meyveleri yerken sarı çiçekte ateş ederek onları öldürüyor. Oyuna başladıktan sonra üst taraftan güneş şeklinde sarı ışıklar düşmeye başlayacak. Onları alarak puan alacaksınız ve Zombilere ateş etmesi için sarı çiçekleri ve diğer özellikleri bulunan meyveleri satın alacaksınız. Her bölümü geçtikçe farklı özellikte ki meyveleri kazanacaksınız.

plants-vs-zombies-indirmeden-oyna-1

Son olarak da evinizin tam önünde ot biçme makineleri yer almakta. Zombiler onlara ulaştıkları zaman otomatik olarak çalışıyor ve başta sona kadar zombileri yok ediyorlar.

Plants vs Zombies Oyna

Plants vs Zombies İndirmeden Oyna İçin Yorum Yap