Pixel Art Studio (Windows 10)

Windows 10 için çizim uygulaması

Pixel Art Studio, Windows 10 için tasarlanmış, harika görsel sanatlar oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz çizim uygulamasıdır.

Windows Mağaza üzerinden indireceğiniz uygulama kalem ve dokunmatik giriş cihazları için optimize edilmiş çizim uygulamasıdır. Bir çizim programından beklediğiniz en temel özellikleri bulacaksınız. Uygulama oyun grafikleri yapmak ve çizim için mükemmel uyum sağlar. Fırça kullanımı, silme, düzenleme ve yapıştırma işlemlerin yanı sıra temaya uygun eklentiler de mevcuttur.


Pixel Art Studio, güzel bir Pixel uygulamasıdır. Grafik düzenlemeleri için standart araçlar sağlar. Fırça donukluk ve boyutunu ayarlama, katmanlar üzerinde özel efektler (gölge, renk kaplaması), özel tuval boyutu, simetrik çizim, resminizin her pikselin üzerinde kontrol sağlama gibi faydalı özellikler içermektedir.

Çizimlerin her noktasını büyütebilir ve kolaylıkla düzenlemeler yapabilirsiniz. Windows 10 için çizim uygulaması arayanlara Pixel Art Studio uygulamasını denemelerini tavsiye ederim. Windows Mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Pixel Art Studio (Windows 10) İçin Yorum Yap