Photoscape 3.6.5 İndir

5/5, Toplam: 1 kişi

Photoscape: Resim / Fotoğraf Düzenleme Programı

Photoscape resim / fotoğraf düzeltmek ve geliştirmeyi sağlayan eğlenceli ve kolay kullanımlı ücretsiz ve Türkçe resim / fotoğraf düzenleme programıdır.

Photoscape resim düzenleme programları arasında en iyilerden birisidir. Photoscape programını kendimde kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Resim / Fotoğraf boyutlandırma, ölçeklendirme, resim dosya boyutunu düşürme, raw dönüştürücü, renk toplayıcı, ekran yakalama, birleştirme ve daha bir çok özellik sunuyor.

Photoscape programının en çok faydalı olan özelliği ise toplu olarak resim / fotoğraf düzenleme imkanı sağlıyor olmasıdır. Türkçe olması programın kullanımını kolaylaştırıyor. Filtre uygulayabilirsiniz. Ayrıca resim kalitesini istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.


Blog veya web sitesi ile uğraşan arkadaşlar için çok faydalı bir program. Kendi web sitenize resim eklerken resim boyutunu düşürebilirsiniz.

Arkadaşlar resim / fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız Photoscape kullanımınızı öneriyorum. Kullanımı kolay arayüzü ve hızlı olması sayesinde çok kısa sürede resim düzenleyebilirsiniz.

Photoscape ayrıca fotoğraflarınızı slayt yapmanızı sağlıyor.

Photoscape – Ekran Görüntüleri

photoscape photoscape 1

Photoscape 3.6.5 İndir İçin Yorum Yap