Pet Rescue Saga

Son Sürüm

iPhone, iPad Ücretsiz Hayvan Kurtarma Oyunu

Pet Rescue Saga güzel vakit geçireceğiniz eğlenceli bir hayvan kurtarma oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyunda amacınız hırsızlar tarafından kaçırılan hayvanları kurtararak özgürlüklerine kavuşturmaktır.

Pet Rescue Saga seviye atlamalı bir oyun olup size oynadığınız her seviyede belli sayılarda kurtarmanız gereken hayvan sayısı verilmektedir. Verilen sayıda hayvanları blokları kırarak yada bazı zamanlar kafes içerisinde oluyor kafesi kırarak kurtarmanız gerekiyor. Adet sayısınca hayvanı kurtardığınız zaman yeni seviyeye geçeceksiniz.


Her bölümde size belli sayıda da hamle verilmektedir. Hamleleri bitirmeden hayvanları kurtarın. Bölümleri geçtikçe farklı özelliklere sahip olan güçlendiriciler verilmektedir. Bu güçlendiricileri kullanarak bölümleri daha kolay geçebilirsiniz.

Pet Rescue Saga göz alıcı grafiklere, eğlenceli oyun müziğine sahip olduğundan hoş vakit geçireceksiniz. Oyunu Facebook üzerinden de oynayabilir ve arkadaşlarınız ile rekabet içerisine girebilirsiniz. Canınız bittiği zaman arkadaşlarınızdan isteyebilirsiniz.

Pet Rescue Saga İçin Yorum Yap