PES 2016

PES Pro Evolution Soccer 2016 Oyunun Demo Sürümü

3/5, Toplam: 4 kişi

PES Pro Evolution Soccer 2016 Demo sürümünü yüklemeniz için STEAM uygulamasının bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor.

Dünyadaki en önemli futbol oyunu serilerinden olan PES serisinin 2016 yılı sürümü olan Pro Evolution Soccer 2016 kullanıcılarını yepyeni bir grafik motoru ile tanıştırıyor. Yepyeni grafik motoru “Fox Engine” yenilenmiş animasyonların yayında geliştirilmiş oyun yapısı, mükemmel stadyum atmosferini size yaşatmaktadır. Kaleciler daha duyarlı olarak karşınıza çıkacak.

Kullanıcıları etkileyecek yakın çekimler bu yeni grafikle birlikte geliyor. Grafiklerden biraz bahsettikten sonra futbol oyunlarının en önemli etkenlerinden olan ses efektleri ve stadyumların oyun içerisinde kullanıcıya sağladığı gerçek bir ateşli atmosfer ortamını sunmaktadır. Ayrıca seyircilerin yaptıkları mükemmel tezahüratlar görülmeye değer. Öyle ki gerçek tribün atmosferini sizlere yaşatıyor.

PES 2016 demo sürümü şunları içerir: 7 oynanabilir takım.


  • Juventus
  • AS Roma
  • Bayern Munich
  • Corinthians
  • Palmeiras
  • Brezilya
  • Fransa

Stadyumlar: Juventus Stadyumu, Arena Corinthians

Çeşitli süre ve hava durumu ayarları ve aynı zamanda 7 ila 10’ar dakikalık maçlarda çeşitli zorluk dereceleri arasından seçim yapın.

PES 2016” ile birlikte oyunculara daha iyi hakim olabiliyorsunuz. Oyuncular daha esnek ve akıcı bir şekilde kontrol edilebiliyor. Serinin bu oyununda taktiksel ve stratejik oyun anlayışı daha iyi bir şekilde karşınıza çıkacak. En iyi taktiksel oyun kurgusunu mükemmele taşıyacaksınız.

Menajerliğin keyfini çıkarmak için Coach Mode ile dilerseniz maçı sahanın kenarından izleyin, as takımınız ve yedeklerinizi belirleyin.

PES 2016” UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Avrupa Süper Kupası, Copa Libertadores ve Asya Şampiyonlar Ligi gibi en önemli liglerin lisans haklarını da elinde bulundurmaktadır.

Futbol keyfiniz ve eğlenceniz bol olsun…

PES 2016 İçin Yorum Yap