Paragon Partition Manager FREE

2014 10.1

Paragon Partition Manager: Ücretsiz Harddisk Bölme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Paragon Partition Manager Express Free Edition 2014, harddisk bölme, yeniden boyutlandırma için kullanabileceğiniz ücretsiz sabit disk bölümleme programıdır. Bu ücretsiz program sabit disk bölümleme için güvenli bir araçtır.

Paragon Partition Manager 2014 yeni sürümü Windows 8.1 ile tam uyumlu olarak geliyor. Sabit disk bölümleme amatörler için değildir. Sabit disk bölme ile ilgili bilginiz yoksa, kullanmamanızı tavsiye ederim. Sabit diskin arızalanmasına yol açabilirsiniz.

Partition Manager 2014 sürümü kolayca sabit diskinizi düzenler ve sistem performansını artırmak için disk boş alanı yeniden dağıtır.

Bu ücretsiz program, kolayca harddisk yeniden boyutlandırma sağlar, akıllı ve güvenli boyutlandırma sihirbazı aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde HDD yeniden boyutlandırma yapabilirsiniz. Oluşturma, format / biçimlendirme, ve silme sihirbazı ile optimize ve organize edebilirsiniz.


Paragon Hot Resize teknolojisi sayesinde bilgisayarı yeniden başlatmadan harddisk bölme yapabilirsiniz. Paragon Smart Partition sayesinde güvenli bir şekilde bölme işlemini gerçekleştireceksiniz. Paragon Power Shield teknolojisi ile de veri tutarlığını sağlama yapacak.

Sonuç olarak Paragon Partition Manager harddisk yeniden boyutlandırma ve bölme işlemi için tam bir güven sağlıyor. Disk alanı dağıtım işlemi sayesinde, disk alanını boşaltarak bilgisayar performansını artırmaya yardımcı oluyor.

Not: http://www.paragon-software.com/registration/pm-12-free.html adresinden ücretsiz key, üren anahtarı almanız gerekiyor.

Paragon Partition Manager FREE İçin Yorum Yap