Panorama 360

Son Sürüm

iPhone, iPad Ücretsiz Panorama Kamera Uygulaması

Panorama 360 adından da anlaşılacağı gibi 360 derecelik açılar ile yüksek çözünürlüklü olarak panoramik fotoğraflar çekmenizi ve paylaşmanızı sağlayan ücretsiz bir kamera uygulamasıdır.

360 dereceye sahip olan anlık fotoğrafları kolay bir şekilde çekin ve sevdikleriniz ile paylaşın. Sadece bu kadar değil. Çektiğiniz fotoğraflarınıza 3D kalitesine sahip efektler ekleyebilirsiniz. Böylece fotoğraflarınızı mükemmel bir kaliteye dönüştürebilirsiniz.


Çektiğiniz, düzenlediğiniz fotoğraflarınızı mükemmelleştirin ve Facebook, Twitter ve Tumblr gibi paylaşım sitelerinde kolayca paylaşın. Ayrıca uygulamanın mevcut sitesinden heyecan verici fotoğraflarınızı milyonlarca kullanıcı ile paylaşabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı otomatik olarak SD karta depolama imkanı ve e-posta ile düz fotoğrafları paylaşabilme. Ayrıca en iyi görüntüye sahip olan panoramalar elde etmek için, yeterli ışık olduğundan emin olun ve çekim yaparken ellerinizi sabit tutmanız gerekiyor.

İşlemini başlatmak için ekrana dokunun ve durdurmak için tekrar dokunun. 1 dakika içerisinde fotoğraflarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.

Panorama 360 İçin Yorum Yap