Pale Moon Türkçe Yama

25.0

Pale Moon Türkçe Dil Dosyası

5/5, Toplam: 1 kişi

Pale Moon web tarayıcısını Türkçeleştirmek için yardımcı olacaktır. Web tarayıcısına eklenti olarak yüklenecektir. Çalıştırdığınız zaman artık Türkçe olarak kullanacaksınız.

Pale Moon yüksek performanslı işlemciler ile Windows işletim sistemleri için optimize edilmiş Firefox kopyası olan ücretsiz web tarayıcıdır. Pale Moon  standart Firefox tarayıcısı ile aynı arayüze sahip ve Firefox uzantıları, temaları ve kimlikleri destekler.


Tüm mevcut uzantılar, yer imleri ve ayarlar yükleme sırasında içe aktarılır, logosu dışında pek bir farklılık göremedim. Ne farklar olabilir, ancak optimize nedeniyle hızlı kodlama ve sayfa oluşturma gibi (biraz) daha düşük bellek tüketimi var.

Pale Moon Firefox kaynağına dayalı ve güvenlik aynı düzeyde sunulmuştur. Pale Moon performans nedenlerinden dolayı devre dışı bırakılan erişilebilirlik özellikleri ve ebeveyn kontrolü özelliklerinin haricinde çoğu Firefox özelliklerini destekler. Pale Moon web tarayıcı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 32 Bit/64 Bit ile uyumlu ayrı ayrı sürümleri mevcuttur.

Pale Moon Türkçe Yama İçin Yorum Yap