Office Viewer 3.0 İndir

3.85/5, Toplam: 13 kişi

Office Viewer: En iyi Office Dosyaları Açma Programı

Microsoft Office paketini satın alamayan pek çok bilgisayar kullanıcısı var. Office dosyalarını açmak için para vermenize gerek yok. Office Viewer ücretsiz ve Türkçe program sayesinde Office dosyalarını açabileceksiniz. Office Viewer programı hem dosyaları açma hem de yazdırma imkanı sunuyor.

Office Viewer herhangi bir Office Word (Doc, Docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (PPT, PPTX), Visio (VSD) dosyaları açma, görüntülemek ve yazdırmak için kolaylık sağlayan ücretsiz ve Türkçe Office dosyaları açma programıdır.

FoxPDF tarafından geliştirilen Office Viewer programı Word (Doc, Docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (PPT, PPTX), Visio (VSD) ve RTF dosyaları gibi TXT dosyaları açmak için bu programların olmasını gerektirmez. Office Viewer Excel, PowerPoint, Visio bir masaüstü uygulaması olarak çalıştırabilirsiniz. Görüntüleme seçenekleri sunar.

Office Viewer – Ekran Görüntüleri

Office-Viewer

Nasıl Buldular: doc dosyasn amak, bin dosyas ama program, doc dosyası açma, dosya acma programi, dosyaları acma programı, android telefonda rtf dosyalarini acma, doc dosyalarını açan program, doc AÇICI, belgeleri acma programi, Office dosyalarını java telefonda açma
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Office Viewer 3.0 İndir” İçin Bir Cevap

Office Viewer 3.0 İndir İçin Yorum Yap