Netcam-Server

NetCam Studio: Windows İçin Gözetim Sistemi

NetCam Studio Windows için güçlü ve profesyonel gözetim sistemidir. NetCam Studio PC veya Mobile ev veya ofis izlemek için komple bir çözümdür. Hatta NetCam çok kullanışlı ve bir bilgisayarı da izleyebilirsiniz.

Netcam Studio Değerlendirme

NetCam Studio programını indirdikten ve  yükledikten sonra, başlangıç ​​ekranı veya menüsü altındaki ‘Netcam Studio Server‘ adlı bir uygulama göreceksiniz. Bu uygulamayı çalıştırın ve gözetim sunucusunun barındırıldığı yerdir. NetCam Studio Server, Windows Service olarak kurulabilir veya aynı zamanda Windows sistem tepsisinden çalıştırabilirsiniz.

Netcam-Server

Artık internetten bu sunucuya bağlanabilirsiniz. Yerel bir bilgisayardan sunucunuza bağlanın. Sunucuya bağlandıktan sonra, video kaynakları eklemeniz gerekir. Sunucu bilgisayara bağlı web kamerası görüntüleyebilir veya Sunucu bilgisayara bağlı Ağ kameralarını ekleyebilirsiniz.

Kaynakları ekledikten sonra, görüntülemek istediğiniz kaynaklara tıklayabilirsiniz. Geleneksel gözetime ek olarak, NetCam sesler ve sizin için hareket algılayabilir. Ayarları altında, Rule Manager gidin ve farklı eylemler için özel kurallar oluşturabilirsiniz. Örneğin, program sunucusu PC’de ses tespit etseydi bu seçtiğiniz eylem başlayabilir, bir ses algılama için kural oluşturabilirsiniz. Hareket algılarsa, benzer şekilde yine bazı eylemler yapabilir.


Netcam-Studio 1

Bu harika programı ile her zaman bilgisayarınızdaki faaliyetler hakkında haberdar olmak istiyorsanız E-Posta ve SMS bildirimlerini etkinleştirebilirsiniz. Ama E-posta bildirimi kullanmak istiyorsanız, kendi SMPT e-posta eklemeniz gerektiğini unutmayın. Ve benzer şekilde SMS için kendi SMS servis sağlayıcısının olması gerekir.

Hatta FTP senkronizasyon etkinleştirebilirsiniz ve aynı zamanda bulut yükleme yapabilirsiniz.

PC’nize başka bir Windows PC kullanarak erişebilirsiniz. Hatta mobile.netcamstudio.com ziyaret ederek bir cep telefonundan yapabilirsiniz. Android ve iPhone için NetCam uygulama indirebilirsiniz.

NetCam Studio kişisel kullanım için ücretsizdir, 4 kamera kaynağına kadar ücretsiz kullanabilirsiniz ama daha fazla kamera kaynağı eklemek istiyorsanız, ek bir lisans satın almanız gerekebilir. 4 kamera kullanımı da bir kullanıcı için yeterli olması gerekir.

NetCam Studio İndir – Download

NetCam Studio: Windows İçin Gözetim Sistemi İçin Yorum Yap