MX Skype Recorder 4.4.0 İndir

MX Skype Recorder: Ücretsiz Skype Ses Kaydedici

MX Skype Recorder indirMX Skype Recorder sesli konuşmaları kaydetmek için Skype ve diğer VoIP uygulamaları ile birlikte çalışan yeni bir araçtır. Skype sesli konuşmaları veya konferans çağrılarını kaydetmek için ücretsiz program arıyorsanız MX Skype Recorder programını denemenizi tavsiye ederim.


Bu ücretsiz sesli konuşma kaydedici program çok kolay bir kullanım sunuyor. Zaten programı yükledikten sonra, basit arayüzünü göreceksiniz. Sesli konuşma süresini, kaydetmeyi başlatmak ve durdurmak için düğmeleri ve kaydın nereye kaydedildiğini gösteren bir simge bulacaksınız. Altı kısımda da ses ayarını bulacaksınız ve buradan ses seviyesini görebilir, sesi azaltıp artırabilirsiniz.

MX Skype Recorder programının genel ayarlar kısmından kaydedicinin otomatik çalışıp çalışmamasını, programın çalışması için kısayol tuşlarını, kaydedilen ses dosyanın nereye kaydedileceğini seçebilirsiniz. Encoder kısmında ise, ses dosya formatını, hızını ve bitrate oranını seçebilirsiniz.

Skype sesli konuşmaları kaliteli bir şekilde kaydetmek istiyorsanız MX Skype Recorder ücretsiz Skype ses kaydedici programını kullanabilirsiniz.

MX Skype Recorder 4.4.0 İndir İçin Yorum Yap