Microsoft Word (Android)

Son Sürüm

Android Microsoft Word Uygulaması

Microsoft Word, Android telefon ve tablet için artık kullanılabilir durumda. Microsoft sonunda Office programlarını Android mağazasına taşıdı. Artık Android mobil cihazlardan Office uygulamaları kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Android telefonlarda kullanım her ne kadar zor olsa da, tablet üzerinde mükemmel bir deneyim sunuyor. Belgeler sorunsuz bir şekilde görüntülenecek. Şeritteki tanıdık gezinme ve menü seçenekleri aynı kolaylıkta kullanımda olacak.

microsoft-word-android-telefon

OneDrive, OneDrive İş, SharePoint, Google Drive, Box ve Dropbox sunucularda barındırdığınız dosyalara kolayca erişim sağlayacaksınız.

Uygulamanın en faydalı tarafı ise, bulut sunuculardaki belgelerinize daha kolay erişim sağlayıp, dilediğiniz şekilde belgeler üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.


microsoft-word-android-tablet

Belge oluşturmak veya düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın. Tam Office deneyimine sahip olmak için uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. 10,1 inç boyutundan büyük bir ekrana sahip tabletler üzerinde elektronik tablolar oluşturmak veya düzenlemek için aynı zamanda Office 365 gerekir.

Microsoft Word Android mobil uygulaması sözcük sayımı ve yazım denetimi desteği. Word, Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış kullanımı kolay dokunmatik deneyimin yanı sıra Office’in tanıdık görünümüne ve kalitesine sahiptir.

Microsoft Word (Android) Hakkında Yazılar

Microsoft Word (Android)” İçin Bir Cevap

Microsoft Word (Android) İçin Yorum Yap