KineMaster İndir – Android

4.33/5, Toplam: 3 kişi

KineMaster: Android Ücretsiz Video Düzenleme

KıneMaster Indır

KineMaster, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için sunulan bir video düzenleme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde yüksek kaliteye sahip olan videolar hazırlayabilirsiniz. Video çektikten sonra KineMaster uygulaması ile de video’ya değişik görsel efektler katabilir, ortaya daha hoş video çıkarmış olursunuz.


Özellikle ücreti yüksek olan uygulamaların yanı sıra ücretsiz olan bu tür uygulamaları kullanarak da kaliteli videolar hazırlayabilirsiniz. KineMaster ile dilediğiniz gibi rahat bir şekilde yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bu uygulama ile elinizde ki videoları kesebilir, başka videolar ile birleştirebilir, 3 boyutlu geçiş efektleri ekleyebilir, videoları döndürebilir ve içlerine fotoğraf yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca sürükle ve bırak desteği olan uygulama da değişik temalara, animasyona, görsel ve işitsel efekte sahiptir. Sürükle bırak özelliği sayesinde videolarınıza rahatlıkla içeri aktarabilirsiniz. Sosyal medya da paylaşmak isteyeceğiniz videolar da yaşanan boyutlarına bağlı sorunları da bu uygulama ile aşabilirsiniz. Videoları paylaşmadan önce MPEG-4 formatına dönüştürebilir ve boyutlarını ufaltarak kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

KineMaster İndir – Android İçin Yorum Yap