Kim Milyoner Olmak İster İndir (Android)

4.5/5, Toplam: 6 kişi

Kim Milyoner Olmak İster: Android için Bilgi Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster Kenan Işığ’ın sunduğu bilgi yarışması programından esinlenerek yapılmıştır. Heyecan verici bu oyunu Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için kullanabilirsiniz.

Mavilabs tarafından geliştirilmiş Kim Milyoner Olmak İster oyununu mobil cihazınıza ücretsiz ve Türkçe olarak indirip oynayabilirsiniz.

Birbirinden farklı zorlu ve kolay sorular sizlere sorulacaktır. Geniş soru arşivi ile farklı sorular sorulacaktır. Bu oyunla genel kültür bilginiz artacağı gibi hafızanızda güçlenecektir.

Ayrıca belirtmek gerekirse internet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz. Evde, işte heryerde oynayabileceksiniz. Size sorulan soru 4 cevap şıkkı bulunmaktadır. Bunlardan uygun olana seçerek bir sonraki soruya geçebilirsiniz.

Bilmediğiniz sorularda joker haklarınızdanda kullanabilirsiniz. Telefon, Seyirciye Sorma,Yarı Yarıya, Pas Geç ve Soru Yenile joker hakları bulunmaktadır. Ayrıca beşinci soruda bir joker hakkı daha verilmektedir. Bu joker hakkı  çift cevap joker hakkıdır.  Bununla beraber toplamda  6 farklı joker hakkınız bulunmaktadır ve soruyu bilemediğiniz taktirde bunlardan birini kullanabilirsiniz.


Kim Milyoner Olmak İster – Ekran Görüntüsü

kim-milyoner-olmak-ister-indir-android kim-milyoner-olmak-ister-indir-android-

Kim Milyoner Olmak İster İndir (Android) İçin Yorum Yap