iSpy 6.2.4.0 İndir (64 Bit)

iSpy: Hareket ve Ses Algılama ile Video Kaydı

iSpy web kamerası ve mikrofonu hareket ve ses algılama ile otomatik bir gözetim sistemine dönüştüren ücretsiz bir programdır. Seçilen alanlara hareket algılama sınırı hassasiyetini ayarlayabilir ve otomatik olarak hareket algılandığında video kaydı (ve / veya ses) ayarlanabilir. Buna ek olarak, iSpy bir bip sesi ile sizi uyarır veya seçtiğiniz bir programı çalıştırabilirsiniz.

iSpy bilgisayarınızı kamera güvenlik, gözetim sistemi yapmayı sağlar. iSpy programı ile bilgisayarınıza bağlı kameralar ile tam bir gözetim sistemi oluşturabilirsiniz. Görüntüleri an be an izleyebilirsiniz. iSpy bilgisayarı güvenlik kamerası olarak kullanmak isteyenler için mükemmel bir seçenek.


Eğer dilerseniz kamera görüntülerini internet üzerinden bir ağa veya mobil cihaza gönderebilirsiniz. Kendiniz için bir güvenlik sistemi de oluşturabilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz ayarlara göre, güvenlik riski taşıyan durumlarda, iSpy size e-posta veya SMS gönderebilir. Uyarı sistemi ile önceden haberdar olabilirsiniz.

iSpy kamera güvenlik programı Windows 8, Windows 8.1 ile de uyumludur. Her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Web kamerası ile gözetim sistemi oluşturmak isteyenler ideal bir program olduğunu düşünüyorum. O nedenle kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

iSpy Ekran Görüntüsü

ispy

iSpy 6.2.4.0 İndir (64 Bit) İçin Yorum Yap