ispy faces

iSpy Özelliklerini Genişletmek İçin Eklentiler İndirin

iSpy bilgisayarı güvenlik kamerası olarak kullanmak, web kamerasını güvenlik kamerası yapmak için tasarlanmış ücretsiz bir programdır.

iSpy özelliklerini daha da genişletmek için bu yardımcı eklentileri kullanabilirsiniz. Bu eklentiler iSpy tasarımcıları tarafından sunulmuş ücretsiz eklentilerdir.

License Plate Recognition plaka tanımlama eklentisi de pek yakında hizmete sunulacaktır.

Face Recognition: Fotoğraf makinesi bir insan yüzünü tanır ve sizi uyaracaktır. Yanlış hareket uyarılarını azaltmak için iyi bir eklentidir.

ispy faces


Text Overlay and Detection: Bu eklenti, belirli bir metin dosyasından metin bindirmek için kullanıcı tanımlı alanı sağlar. Belirli bir anahtar kelime veya deyim metinde tespit edilirse tetiklemek için bir uyarı ayarlayabilirsiniz. Harici uygulamalardan videolarınızı metin bindirmeleri beslemek için bu eklenti kullanabilirsiniz.

Barcode Scanning: Bu eklenti, barkod ve QR kodları oluşturmayı ve taramayı sağlar. Tarandığında (kapı vb kilidini açmak için bir komut çağrı, bir ses, bir programı çalıştırmak) bir uyarı tetikleyecek.

iSpy eklentileri nasıl yüklenir:

İndireceğiniz zip dosyaları ayıklayın ve ayıkladığınız dosyaları C:\Program Files\iSpy\iSpy\Plugins dizinine kopyalayın. Sonra iSpy programını yeniden çalıştırın. Eklentiler yüklenmiş olacak.

iSpy Özelliklerini Genişletmek İçin Eklentiler İndirin İçin Yorum Yap