Google+

Son Sürüm

Android İçin Google+ Uygulaması

Google+, Android mobil cihazlar için Google tarafından geliştirilen resmi uygulamasıdır. Bu uygulama ile Google+ hesabınıza her an her yerden ulaşabilirsiniz. Google+ arkadaşlarınız ile mesajlaşma, sohbet, sesli ve görüntülü konuşma yapmak mümkün olacak.

Google Plus hesabınıza resim, video eklemek çok kolay olacak. Ayrıca Google+ hesabınızı otomatik yedekleme ile yedekleyebilirsiniz. WiFi veya mobil veri internet bağlantısı ile Google+ hesabınıza giriş yapın ve tarayıcı üzerinde ne yapıyorsanız Android üzerinde de aynı şeyleri yapabilirsiniz.


Görüntülü konuşma programları kullanmak yerine Google+ ile arkadaşlarınızla 9 kişiye kadar aynı anda görüntülü konuşabilirsiniz. Google+ hesabınız ve Android cihaz arasında tüm fotoğrafları veya özel albümleri senkronize edebilirsiniz. Tek bir messenger üzerinde tüm arkadaşlarınız ile mesajlaşma yapabilir, sohbet edebilirsiniz. Sizde hemen Android için Google+ uygulamasını yükleyin ve mesajlaşmanın, sohbetin, görüntülü konuşmanın, yeni arkadaş ve çevre edinmenin tadını çıkarın.

Google+ İçin Yorum Yap