Folderico: Bağlam Menüsü Üzerinden Win 7 | 8 Klasör Simgeleri Değiştirme

Hızlı klasör simgelerini değiştirmek ve tek tıklamayla orijinal durumuna geri yüklemek için istikrarlı bir program gerekli. Şimdiye kadar biz, bu amaç için gerçekten istikrarlı iyi bir uygulama bulamadık. Folderico, tüm klasör simgelerini değiştirme için iyi bir çözüm olacağını düşündük.

Klasör simgelerini değiştirmek için bir çok program bulabilirsiniz. Ama fare sağ tıklama menüsünden kolay bir şekilde klasör simgesini değiştirmeye yardımcı uygulama bulamazsınız.

Folderico bu konuda yardımcı olan en iyi programlardan biridir. Bağlam menüsü (fare sağ tıklama menüsü) üzerinden kolay bir şekilde klasör simgelerini değiştirebilir veya simgeleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Folderico indir-ikon degistirme-klasor simgesi degistirme programi

Herhangi bir yapılandırmaya gerek duymadan hızlı bir şekilde klasör simgelerini değiştirebilirsiniz. Klasör ikonları değiştirmek için ve ayrıca kendi klasör ikon kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.


Folderico indir-klasor ikonlari secme

Yapacağınız klasör simge değişiklikleri aynı bilgisayardaki diğer kullanıcıları etkilemez. Her kullanıcı kendi ayarlamalarını yapabilir.

Folderico programı şimdilik sadece Windows 7 ve Windows 32 Bit sürümleri destekliyor. En yakın zaman 64 Bit desteğinin ekleneceğini düşünüyoruz.

Folderico İndir – Free Download

Folderico programını buradan indirebilirsiniz. Folderico programını Türkçe olarak kullanmak için buradan dil dosyasını indirin.

Folderico: Bağlam Menüsü Üzerinden Win 7 | 8 Klasör Simgeleri Değiştirme İçin Yorum Yap