FireChat

Son Sürüm

iPhone, iPad İnternetsiz Chat/Sohbet Programı

  • İnternet bağlantısı gerektirmez.
  • Cep telefonu bağlantısı gerektirmez.
  • Yeni teknoloji olduğu için bir çok hata ile karşılaşabilirsiniz.
  • Güvenlik açısından sıkıntı yaşayabilirsiniz.

FireChat, iPhone, iPad mobil cihazlar için internetsiz chat/sohbet uygulamasıdır. FireChat arkadaşlarınızla iletişim kurmak ya da internet bağlantısı veya bir cep telefonu bağlantısı olmadan bile sohbet etmenize olanak sağlayan iOS için ücretsiz bir sohbet uygulamasıdır.

FireChat anonim chat odaları sunmaktadır. Nerede olursanız olun, istediğiniz zaman, sadece basitçe sohbet etmek için uygun olan kullanıcıları görmek için uygulama üzerinden bağlanabilirsiniz.


Kamu sohbet odaları, özel bilgi paylaşımı, iletişim kurmak için bir takma ad kullansanız da dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdi FireChat uygulamasını indirin ve her zaman, her yerden arkadaşlarınızla sohbet edin.

FireChat uygulaması mobil cihazlar için en ilgi çekici sohbet uygulamalarından biridir. Yakın arkadaşlarınızla her zaman, kolayca sohbet edebilirsiniz. İnternet bağlantısı ve cep telefonu bağlantısı olmadan da sohbet etme imkanı sunuyor.

Uygulamanın en güzel yanı ise, bulunduğunuz yerden 60 metreye kadar olan konumdaki arkadaşlarınızla sohbet etmek istiyorsanız Yakında modunu kullanabilirsiniz.

iPhone, iPad mobil cihazlardan internetsiz chat veya mobil bağlantı olmadan sohbet etme imkanı sunan bu yeni teknoloji ürünü olan FireChat uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

FireChat İçin Yorum Yap