Files & Folders Lite (Windows Phone)

Windows Phone İçin Files & Folders Lite Uygulaması

Files&Folders Lite, Windows Phone mobil cihazlar için akıcı ve kullanışlı ücretsiz ve Türkçe dosya yöneticisidir. Mobil cihazlarda dosya veya klasör yönetimi oldukça zordur. Bu amaçla dosya yönetimi kolaylaştırmaya yönelik bir çok uygulama geliştirilmiştir. Kullanıcılar Files&Folders Lite uygulamasını gayet başarılı buluyor.

Files & Folders Lite uygulaması ile dosya ve klasörlerinizi yönetebilir, arşiv dosyalarınızı çıkarabilir, filmlerinizi izleyebilir, fotoğraflarınızı görüntüleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. OneDrive, Dropbox desteği sunmaktadır.

Dosya ve klasörler üzerinde kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma, silme yapabilirsiniz. RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB arşiv dosyaları açabilir ve bu arşivlerden dosyaları çıkarabilirsiniz.


Pek çok formatta görüntü, belgeleri açma (doc, docx, rtf, jpeg, png, bmp, gif, tiff), ayrıca video ve ses formatlarını (mp3, wma, m4a, aac, wav, ac3, avi, 3gp, wmv, mp4, m4v, mov) oynatmayı destekleyen dahili bir medya oynatıcı mevcuttur. Dahili medya oynatıcısı arka planda müzik çalmayı destekler. Snapped mod (Dokunarak gezinme modu) desteği içerir.

Files & Folders Lite uygulaması eklenen klasörleri favorilere ve başlangıç ekranına sabitleme. Charms çubuğu desteği: Arama ve Paylaşma. Sistem ile çalışan Pano (Dosya gezginine kopyalama). Temalar ve arkaplanlar, Bing duvar kağıtları. Video ve görüntü önizleme. Taşınabilir cihazlar ve flash sürücüleri takarken çok otomatik çalıştırma. Kısayol komutları da sunuyor.

Files & Folders Lite (Windows Phone) İçin Yorum Yap