Facebook Messenger

Son Sürüm

Windows Phone için Facebook Messenger Uygulaması

  • Kullanım kolaylığı.
  • Bildirimlerin anında görüntülenmesi.
  • Ücretsiz.
  • Facebook mesajlaşma için zorunlu olması.

Facebook Messenger for Windows Phone, yoldayken bile Facebook arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşmayı sağlayan Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe sosyal ağ uygulamasıdır.

Facebook Messenger ile, Windows Phone cihazınızda arkadaşlarınıza ulaşmak, mesaj alabilir ve herkese aynı anda ve daha hızlı mesaj gönderebilirsiniz. Mesajlaşmanın yanı sıra, ayrıca konumunuzu harita ile gösterebilir ve yoldayken bile grup arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Facebook Messenger otomatik olarak bildirimleri gösterir, böylece hiçbir mesaj kaçırmayacaksınız. İnternete bağlı olmadığınız zaman bildirim göstermez. Ama WiFi veya mobil veri ile bağlandığınız an bildirimler ana ekranda küçük yuvarlak balonda gösterilecektir.


Web üzerinde Facebook’tan yaptığınız tüm sohbetler bu uygulamada saklanır. Facebook tarafından geliştirilen resmi uygulamasıdır. Tasarım ve kullanım açısından gayet güzel bir uygulama oluşturulduğunu söylemek gerekir. Eksi olarak gördüğüm tarafı ise, mobil cihazınızdan mesajlaşmalarınıza bakmak için Facebook Messenger uygulamasının mobil cihazınızda yüklü olması gerekmesidir. Bu zorunluluk göz ardı edildiği zaman uygulamanın zevkine varacaksınız.

Şimdi hemen Facebook Messenger uygulamasını yükleyin ve her zaman her yerden Windows Phone mobil cihazlardan Facebook arkadaşlarınızla mesajlaşmaya başlayın.

Windows Phone üzerinden her zaman her yerden Facebook arkadaşlarınızla mesajlaşmak için Facebook Messenger uygulamasını kullanın.

Facebook Messenger Hakkında Yazılar

Facebook Messenger İçin Yorum Yap