Eternity Warriors 3 İndir (iPhone / iPad)

Eternity Warriors 3: iPhone, iPad için Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Eternity Warriors 3; iPhone ve iPad cihazlarınız ile oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyun RPG tarzındadır. Oyunun grafikleri oldukça muhteşem bir şekilde karşımıza çıkıyor. Eternity Warriors serisinin bir önceki versiyonu olan Eternity Warriors 2‘de Kuzey Udar’da iblis ordularını yenmiştik. İblisler bu yenilgiden sonra Kuzey Udar’ı tekrar tehdit etmeye başladılar. Yüce ejderhaların lanetli büyülerle yoldan çıkarılmış son üyesi, Sonsuzluk Kılıcı’nın üzerindeki kilidi kaldırmış ve dünya üzerinde şeytani bir varlığın önündeki engelleri kaldırarak kol gezmesine neden olmuştur. Mawzok’Kahl adlı bu cehennem lordu kendisini dünyanın mirasçısı ilan ederek gözünü Udar krallıklarına dikmiştir.

Şimdi yeni bir kahramana ihtiyaç duyulmaktadır. 3 farklı kahramandan birisini seçerek maceraya başlamamız gerekiyor. Kahramanlar ile tanışmaya gelince; yakın dövüş ustası Warrior, çevik Monk’u, büyüsü ile savaş alanına hakim olan Mage.


Oyun sağlam online altyapısı ile de artı puan kazanıyor. Oyunun sunduğu co-op ve PvP desteğinin haricinde loncalara katılabiliyoruz ve loncalar arası savaşlar gerçekleştirebiliyoruz.

Eternity Warriors 3 Ekran Görüntüleri

Eternity Warriors 3 indirEternity Warriors 3 indirEternity Warriors 3 indir

Eternity Warriors 3 İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap