Eternity Warriors 3 İndir (Android)

Eternity Warriors 3: Android için Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Eternity Warriors 3; Android cihazlarınız ile oynayabileceğiniz aksiyon oyunlarından birisidir. Oyun ücretsiz olarak sunuluyor. RPG türünde sunulan oyun grafik olarak çok gelişmiş. Eternity Warriors 2‘de Kuzey Udar’da iblis orduları yenilgiye uğramış ve bu zafer büyük bir sevinçle kutlanmıştı. Ancak İblisler bu yenilgiden sonra Kuzey Udar’a tekrar tekrar savaş açmak için hazırlıklara başladılar. Yüce ejderhaların lanetli büyülerle yoldan çıkarılmış son üyesi, Sonsuzluk Kılıcı’nın üzerindeki kilidi kaldırmış ve dünya üzerinde şeytani bir varlığın önündeki engelleri kaldırarak kol gezmesine neden olmuştur. Mawzok’Kahl adlı bu cehennem lordu kendisini dünyanın mirasçısı ilan ederek gözünü Udar krallıklarına dikmiştir.


3 farklı kahramandan birisini seçerek maceraya başlamamız gerekiyor. Kahramanlarımızise; yakın dövüş ustası Warrior, çevik Monk’u, büyüsü ile savaş alanına hakim olan Mage.

Oyun sağlam online altyapısı ile de artı puan kazanıyor. Oyunun sunduğu co-op ve PvP desteğinin haricinde loncalara katılabiliyoruz ve loncalar arası savaşlar gerçekleştirebiliyoruz.

Eternity Warriors 3 yeni nesil grafikleri ile görsel bir şölen yaratan, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur.

Eternity Warriors 3 Ekran Görüntüleri

Eternity Warriors 3 indirEternity Warriors 3 indirEternity Warriors 3 indir

Eternity Warriors 3 İndir (Android) İçin Yorum Yap