Eternity Warriors 2 İndir (iPhone / iPad)

Eternity Warriors 2: iPhone / iPad Aksiyon Oyunu

Eternity Warriors 2: iPhone ve iPad akıllı telefonlarınız ile oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Ücretsiz olarak karşımıza çıkan oyun Diablo 3 oyunuyla aynı yapıya sahip olarak karşımıza çıkmaktadır.  Oyun aksiyon RPG oyunlarını sevenler için yüksek kalite de grafiklere sahip olarak karşınıza çıkıyor.

Oyunun içeriği hakkında bilgi verecek olursak; 

Oyun da kahramanlarımız iblisler ile savaşarak onları hüsrana uğratmışlardır. Bu savaştan 100 yıl sonra iblisler bir araya gelerek yeniden güçlenmeye başlıyorlar. Bundan sonra Kuzey Udar’da tehlike çanları çalmaya başlamış ve birçok iblis kulesi yaratan cehennemin hizmetkarları bu topraklar üzerinde yaşayan ne varsa tehdit etmeye başlamıştır.

Karşı karşıya kalınan bu savaştan sonra kahramanlarımız tekrar bir araya gelmekte ve iblis kulelerini yok etmek ve her zamankinden daha da güçlü olan iblis ordularını mağlup etmek üzere işe koyuluyorlar. Oyunda keşfedebileceğiniz bir çok silah, zırh ve yardımcı ekipmanlar gibi birçok farklı büyülü eşya bulunuyor. Eternity Warriors 2 bize senaryoyu arkadaşlarımızla birlikte co-op olarak oynayabilme imkanı verdiği gibi PvP modu sayesinde diğer oyuncularla savaşabilme olanağı da sağlıyor.


Eternity Warriors 2 Ekran Görüntüsü

Eternity Warriors 2 (iPhone iPad) Aksiyon OyunuEternity Warriors 2 (iPhone iPad) Aksiyon OyunuEternity Warriors 2 (iPhone iPad) Aksiyon Oyunu

Eternity Warriors 2 İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap