Espier-Screen-Locker

Espier Screen Locker Android İçin iOS Kilit Ekran Kopyasını Getiriyor

Espier Ekran Locker, sadece temel arayüz öğeleri çoğaltma değil, Android için mükemmel bir iOS lockscreen, kilit ekran kopyasını getiriyor.

Yani Android telefonunuzun kilit ekranı aynı iOS kilit ekranı gibi oluyor.

Espier Screen Locker iOS 6 gibi gelen mesajlar, üçüncü parti uygulamalar, cevapsız çağrıları veya uyarı gibi tüm bildirimleri gösterir.

 

 

 

 

 

Espier-Screen-Locker Espier-Screen-Locker-Beta

Not: Espier Ekran Locker şu anda beta aşamasında. Espier Screen Locker uygulamasının çalışması için, Espier Launcher uygulamasının Android cihazınızda yüklü olması gerekir.

Daha önce de belirtildiği gibi, sadece iOS kilit ekran kopyası gibi görünmüyor, kullanım da sunuyor. Genel iOS şarj pil sembolü veriyor. Kamerayı başlatmak için kamera kolu yukarı sürüklenebilir.


Kilit ekranın sağa bir uygulama bildirim simgesini sürüklemek, ilgili uygulamayı doğrudan götürür. Üçüncü parti uygulamalar da desteklenmektedir.

Espier-Screen-Locker-1 Espier-Screen-Locker-2

iOS da olduğu gibi, sadece doğru şifreyi girmek için belirli sayıda izin veriyor ve doğru girmezseniz, tekrar denemeden önce bir kaç dakika beklemeniz gerekiyor. Ancak, güvenlik sisteminde bir kusur var. Yanlış şifreyi girdikten sonra, Acil Arama kısmına girdim ve geri düğmesine bastığım zaman Android ana ekran geldi.

Espier Ekran Locker mümkün olduğunca basit ayarları korur. Bildirimler ve kamera açmak varsayılan olarak etkindir ve geçerli sürümünde herhangi bir şekilde özelleştirilemez.

Artıları

  • iOS 6 gibi doğru tasarım ve fonksiyon
  • İnteraktif kilit ekran bildirimleri
  • Kamera açmak

Eksileri

  • Acil Arama modunda hata
  • Özelleştirme veya ayrı bir kilit ekran duvar kağıdı eksikliği

Android İçin Espier Screen Locker İndir

 

Espier Screen Locker Android İçin iOS Kilit Ekran Kopyasını Getiriyor İçin Yorum Yap