Espier Launcher İndir (Android)

Android Telefon Ekranını iPhone Tarzı Ekran Yapın

Espier Launcher 3.2 en iyi istenen araçlar ve optimize edilmiş sürümü ile Android cihazlar için en popüler iOS (iPhone) tarzı ekran sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Bu versiyonda, kararsız sorunları, gecikmeleri ve büyük bellek kullanımı sorunlarını çözmek için Espier Launcher optimize edilmiştir.

Espier Screen Locker ve Espier Notification eklentisi ve diğer son Espier uygulamalar (tarayıcı, saat, hatırlatmalar, vb) ile birlikte Espier Launcher kullanıyorsanız, Android cihaz için tamamen yeni bir görünüm olacak!

Espier Launcher uygulaması ile klasik iOS tarzı ve modern Android özelliklerin mükemmel bir kombinasyonu olacak. iOS ana ekran efektleri ve fonksiyonları mükemmel bir şekilde uygulanacak.  Kusursuz widget desteği, (en fazla sekiz) birden fazla Widget sayfa olabilecek. Komple kısayol yönetimi sağlıyor. Bir Wiget sayfadaki tüm araçları gösterme veya birden fazla Widget sayfalarını kullanma.


Güçlü ikon/simge özelleştirme sayesinde, simge boyutu, simge düzeni (sütun ve satır), simge başlığı büyüklüğü ve başlık rengini özelleştirebilirsiniz. Espier Launcher ve daha bir çok özellikleri ile Android telefonunuzun ekranını tamamen iOS tarzı ekran yapabileceksiniz.

Espier Launcher – Ekran Görüntüleri

Espier Launcher 1 Espier Launcher

Espier Launcher İndir (Android) İçin Yorum Yap