Espier Launcher 1

Espier Launcher İle Android Ana Ekranı iOS Tarzı Ekran Yapın

Espier Launcher Android telefon ana ekranı iOS tarzı ekran yapmayı amaçlayan ücretsiz bir uygulamadır. iPhone tarzı ekranın tam kopyasını Android telefona da uygulayabileceksiniz.

Espier Launcher uygulaması Android ekranında iPhone tarzı tüm uygulamaları görüntüler.

 

 

 

 

 

Espier Launcher 1 Espier Launcher

Klasörler, iOS (iPhone) da olduğu gibi aynı şekilde oluşturulabilir. Düzenleme moduna geçmek için bir uygulama simgesine basılı tutun, daha sonra sürükleyip başka bir yere simgeyi bırakın. Düzenleme modunda, yeni klasörler oluşturmaya ek olarak, yeniden adlandırma ve gelen uygulamaları ekleme / kaldırmak (her klasör 12 adete kadar uygulama alır)  mümkün olacak.


Espier Launcher klasor olusturma 1 Espier Launcher klasor olusturma

Samsung Galaxy S II de test edilirken hiç gecikme yaşanmadı, belirli düşük cihazlar için biraz ağır olduğunu söylemek mümkün. Menü> Tercihler içinden Animasyon Efektleri devre dışı bırakmayı deneyin. Aynı menüden, ayrıca cihazı etkinleştirmek / devre dışı bırakmak ya da hızlı bir şekilde düzenleme modunda başka bir ekrandan bir simge veya klasörü taşıyabilirsiniz.

Espier Launcher Android market üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor. Denemek isteyenler için şunları hatırlatmakta fayda var.

Espier Launcher uygulamasına ek olarak; Espier Screen Locker ve Espier Notification eklentisi ve diğer son Espier uygulamalar (tarayıcı, saat, hatırlatmalar, vb) ile birlikte Espier Launcher kullanıyorsanız, Android cihaz için tamamen yeni bir görünüm olacak!

Android İçin Espier Launcher İndir

 

Espier Launcher İle Android Ana Ekranı iOS Tarzı Ekran Yapın İçin Yorum Yap