e-Devlet (Android)

Son Sürüm

Android İçin Yeni e-Devlet Kapısı Mobil Uygulaması

2.56/5, Toplam: 9 kişi

Yeni e-Devlet Kapısı mobil uygulaması ile www.turkiye.gov.tr sitesi üzerinden faydalandığınız hizmetleri artık Android mobil cihazlar üzerinden de kullanabileceksiniz. e-Devlet Kapısı Android uygulaması sayesinde her an her yerden tüm Devlet hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

e-Devlet Mobil uygulaması yeni arayüzü ile ile Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi web sitesi olan www.turkiye.gov.tr adresinde kullanabildiğiniz pek çok hizmetten artık mobil olarak da faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için e-Devlet Şifresi veya Mobil İmza sahibi olmalısınız. e-Devlet Şifrenizi PTT şubelerine kimliğiniz ile birlikte şahsen başvurarak temin edebilirsiniz. Mobil İmza aboneliği için hizmet aldığınız operatöre başvurmalı ve gerekli prosedürü tamamlamalısınız.


Lütfen Dikkat: Yeni e-Devlet Kapısı uygulaması (e-Devlet Beta) Android 4.0 ve üzeri telefonlarda çalışabilecektir. Daha eski bir sürüme sahip Android telefonunuz varsa, eski uygulamamız üzerinden e-Devlet Kapısı ile ilgili sunulan tüm hizmetlere ulaşmaya devam edebilirsiniz. (https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.turkiye&hl=tr)

e-devlet-android

e-Devlet Kapısı mobil uygulamasının sunduğu hizmetlere uygulama sayfasından ulaşabilirsiniz.

e-Devlet (Android) İçin Yorum Yap