Duplicati 1.3.4 İndir (Mac)

Duplicati: Mac OS için Dosya Tabanlı Yedekleme ve Şifreleme Aracı

Duplicati güvenli bulut depolama hizmeti sunan ve uzaktan dosya sunucularında şifreleme, sıkıştırılmış yedeklemeleri saklayan Mac işletim sistemli bilgisayarlar için tasarlanmış ücretsiz yedekleme istemcisidir.

Dosyalarınızı güvenle koruyun. Çalınma olasılığına karşı şifreleme özelliği ile dosyalar koruma altında olsun. Kullanışlı bir program olmaktadır. Duplicati Windows Live SkyDrive, Google Drive (Google Dokümanları), Rackspace Bulut Dosya ya da WebDAV, SSH, FTP (ve daha birçok) gibi sunucular ile çalışır.

Duplicati AES-256 şifreleme ve yedekleme GNU Priyacy Guard kullanmaktadır. Program belirli amaçlar için yedekleme, filtreleme, silme, transfer etme ve bant genişliği seçenekleri gibi çeşitli seçenekler sunmaktadır. Kolay kullanımlı arayüzü ile tam bir dosya yedekleme programıdır.


Neden Duplicati Kullanılabilir?

Verilerini güvende tutabileceksiniz. Kimse özel verilerinin çalınmasını istemez. Dosyalarınızın çalınmasına ve ele geçirilmesini önlemek için Duplicati güçlü şifreleme ile dosyalarınızın çalınmasını engeller ve koruma altına alır. İyi seçilmiş bir şifre ile yedekleme işlemlerinizi yapabilceksiniz ve evde şifrelediğiniz dosyalarınızı genel bir web sunucusu üzerinde daha güvenle saklayabilirsiniz.

Duplicati – Ekran Görüntüsü

duplicati-indir-mac

Duplicati 1.3.4 İndir (Mac) İçin Yorum Yap