Defraggler

2.21.993

Ücretsiz ve Türkçe Disk Birleştirme Programı

3.5/5, Toplam: 6 kişi

Defraggler, Piriform tarafından geliştirilen ücretsiz ve Türkçe disk birleştirme programıdır. Defraggler diğer programlara göre daha kullanışlı bir programdır. Defraggler, tüm sabit sürücüyü (hard disk) veya tek tek dosya ve klasörleri birleştirme için sürücüyü belirlemenizi sağlar. Diğer programlardan ayıran en büyük özelliği de budur. Bu kompakt ve taşınabilir bir Windows uygulaması, NTFS ve FAT32 dosya sistemlerini destekler.


Defraggler fazla uzatmadan, çok kısa zamanda disk birleştirme işlemini gerçekleştirir. Piriform tarafından sunulan programlar kullanışlı, kullanım kolaylığı sağlıyor. Defraggler kullanımı diğer programlara göre çok kolaydır. Herhangi bir yapılandırma, ayarlama yapmanıza gerek yoktur. Siz disk birleştirme düğmesine tıklayın, program gerekeni yapacaktır.

Disk birleştirme, bilgisayar performansını artıran en önemli etkenlerden biridir. O nedenle disk birleştirme programlarının bilgisayarlarınızda yüklü olmaları lazım. Defraggler bu konuda size yardımcı olacak iyi bir programdır.

Defraggler Hakkında Yazılar

Defraggler İçin Yorum Yap